Dantų balinimas

Dantų balinimas – paprasčiausias būdas žmogui pasigrąžinti savo šypseną.Graži šypsena ir balti dantys, tai jaunystės sekmės, patrauklumo simbolis. Dantų emalio spalva kinta dėl daugelio priežasčių. Didžiausia įtaką šypsenos spalvai turi dažančių produktų vartojimas. Dantų emalį maisto produktai per ilgą laiką padengia nuosėdomis, todėl pakinta dantų spalva. Daug reiškia ir paveldimumas, uždegimai, antibiotikų vartojimas. Prieš dantų balinimą rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną.


Dantų balinimas atliekamas:

  • Klinikoje (atlieka burnos higienistės)
  • Kapomis (namuose)

Abu būdai geri ir efektyvus, bet balinant kapomis reikia daugiau pastangų ir kantrybės, o pas burnos higienistą užtenka vieno ar dviejų vizitų. Dantų balinimas kapomis namuose: stomatologas turi nuimti dantų antspaudus ir pagal juos pagaminamos individualios balinimo kapos. Tada namuose pacientas įsišvirkščia balinamosios želės į plonas, jam patogias kapas, kurios lengvai priglunda prie dantų. Kapos į burną dedamos dieną arba nakčiai. Dantys tampa natūraliai balti po 1 savaitės, sunkesniais atvejais po 2-3.


Burnos higienistas, atsižvelgdamas į paciento dantų būklę, patars kokių rezultatų galima tikėtis ir kiek reikės tęsti balinimo procedūrą.

Visos paslaugos